آموزش آپگرید سرویس هاستینگ

منظور از آپگرید سرویس هاستینگ بدین معنا است که شما میتوانید سرویس فعلی هاست خود را به پکیج های بالاتر که سیستم به شما معرفی مینماید ، ارتقا دهید.

توجه نمایید که آپگرید سرویس تاثیری بر تاریخ انقضای سرویس نخواهد داشت و هزینه پرداختی شما ، فقط به منظور استفاده شما از سرویس هاست جدید تا مدت انقضا سرویس است.

برای مثال اگر سرویس 100 مگابایتی شما تا تاریخ 27-06-1392 اعتبار داشته باشد و شما در تاریخ 27-02-1392 آنرا به سرویس 200 مگابایتی ارتقا دهید ، شما تنها هزینه استفاده از سرویس 200 مگابایت را در مدت باقی مانده  (4 ماه) پرداخت مینمایید.

 

روش آپگرید سرویس هاستینگ :

ابتدا وارد پروفایل خود شده و به لیست سرویس های خود بروید. سرویسی که قرار است آنرا آپگرید نمایید ، انتخاب کنید.

 

در بخش جزئیات سرویس مربوطه به قسمت پایین صفحه بروید ، در آنجا گزینه آپگرید/دانگرید محصول را انتخاب کنید.

 

حال سیستم پکیج های که میتوانید سرویس خود را به آنها ارتقا دهید معرفی میکند. با توجه به نیازهایتان یک سرویس را انتخاب و بر روی دکمه ادامه کلیک نمایید.

 

بعد از انتخاب سرویس جدید ، هزینه ارتقا با توجه به مدت باقی مانده از سرویس قبلی ، برای شما محاسبه شده و شما میتوانید با پرداخت هزینه فاکتور ، سرویس خود را بصورت آنلاین ارتقا دهید.

 

توجه نمایید که در تمام بخش ها تنها با استفاده از خدمات پرداخت آنلاین ، سرویس شما بصورت لحظه ای بروز رسانی میشود. در صورت پرداخت به صورت واریز - انتقال باید پرداخت شما توسط  واحد مالی تایید و ارتقا سرویس شما بصورت دستی صورت میگیرد که ممکن است حداکثر تا 48 ساعت انجام گردد.