حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری به مشتر این امکان را میدهد که سریع تر خرید نموده، تاریخچه سفارش های خود را مشاهده کرده و همچنین از وضعیت سفارش خود آگاهی پیدا کنند. برای ورود به این بخش از منو افزونه ها گزینه ماژول ها به صفحه ماژول ها رفته و ماژول حساب کاربری را انتخاب کنید.

افزونه ها > ماژول ها > حساب کاربری

توجه : چنانچه ماژول حساب کاربری هنوز نصب نشده ابتدا آنرا نصب و فعال کنید (به راهنمای نصب افزونه مراجعه کنید.)

 

پس از نصب ماژول روی آیکن ویرایش آن کلیک کنید و وارد صفحه "ویرایش ماژول حساب کاربری" شوید و در فیلد "وضعیت" گزینه فعال را انتخاب کنید.

در اینصورت طبق تصویر آیکنی به قسمت بالای فروشگاه  در صفحه اول اضافه خواهد شد.

 

ایجاد حساب کاربری

با کلیک بر روی آیکن مربوط به حساب کاربری من ، دو گزینه "ثبت نام" و " ورود" مشاهده می شوند. برای ایجاد حساب کاربری گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و فرم "ایجاد حساب کاربری" را تکمیل کنید. 

پس از تکمیل فرم ثبت نام یک ایمیل فعال سازی به آدرس ایمیلی که در فرم ثبت نام نوشته اید ارسال خواهد شد. این ایمیل شامل لینک فعال سازی حساب کاربری شما می باشد. پس از کلیک بر روی این لینک پیغام فعال شدن حساب کاربری را روی صفحه مشاهده خواهید کرد. 

با کلیک بر روی دکمه "ادامه" یا گزینه " حساب کاربری من" می توانید به اطلاعات حساب خود دسترسی داشته و در صورت لزوم اطلاعات هر بخش را ویرایش کنید و یا تغییر دهید.

 

مدیریت حساب کاربری 

چنانچه قبلا حساب کاربری خود را ایجاد کرده اید، گزینه ورود را انتخاب کنید. در اینصورت صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که شامل سه بخش اول "منوی حساب کاربری"، "مشتری جدید"، و "مشتریان فروشگاه" می باشد.

 

منوی حساب کاربری

سمت راست صفحه حساب کاربری منوهای این بخش قرار دارد که دسترسی کاربر به بخشهای مختلف حساب را راحتر میکند. تمامی گزینه های مورد نیاز کاربر پیش بینی شده و در این منو قرار داده شده است.

 

مشتری جدید

این بخش نیز با فشار دادن دکمه "ادامه" کاربر را به فرم ایجاد حساب کاربری می برد.

 

مشتریان فروشگاه

چنانچه مشتری قبلا حساب کاربری خود را ایجاد کرده باشد با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور خود می تواند وارد فروشگاه شده و خرید خود را انجام دهد.