بازاریاب ها

برنامه بازاریابی

برنامه بازاریابی فروشگاه ساز کاریبو یک امکان رایگان بوده که کاربران را قادر میسازد تا با قراردادن لینک در وب سایت خود به تبلیغ فروشگاه یا کالای شما پرداخته و از آن کسب درآمد کنند. با خرید کالا توسط خرید کنندگانی  که توسط این  لینک ها با کالا یا فروشگاه شما پیوند داده شده اند، کمسیونی به بازاریاب پرداخت میشود.

جهت فعال کردن ماژول بازاریاب ها از منو افزونه ها گزینه ماژول ها را انتخاب کنید در اینصورت لیست ماژول ها را مشاهده خواهید کرد. از این لیست ماژول بازاریاب ها را طبق راهنمای نصب افزونه ها نصب کرده و فعال کنید.

افزونه ها > ماژول ها > بازاریاب ها

در اینصورت بخشی به فروشگاه اضافه می شود که مربوط به بازاریاب ها می باشد و شامل قسمت های زیر می باشد:

  • ورود
  • ثب نام
  • فراموشی رمز عبور
  •  حساب کاربری من
  • گزینه های پرداخت
  •  پیگیری بازاریابی
  •  تراکنش ها

 

ایجاد حساب کاربری

چنانچه هنوز ثبت نام نکرده اید لازم است با کلیک بر روی گزینه "ثبت نام" وارد صفحه "ایجاد حساب کاربری" شده و فرم مربوطه را تکمیل کنید.  در انتها تیک گزینه "حفظ حریم شخصی را خوانده ام و قبول دارم" را علامت زده و  دکمه ادامه را فشار دهید. در اینصورت پیغام فعال شدن حساب کاربری را مشاهده خواهید کرد.

 ایمیلی شامل لینک فعال سازی حساب کاریری بازاریابی ارسال میشود. با کلیک برروی این لینک وارد صفحه "ورود" خواهید شد که شامل بخش های مختلف می باشد.

 

منوی حساب کاربری

این منو سمت راست صفحه واقع شده که دسترسی کاربر را به بخشهای مختلف حساب کاربری آسانتر کرده است.

 

بازاریاب جدید

این بخش مخصوص کاربرانی است که هنوز به عنوان بازاریاب ثبت نام نشده اند. با کلیک برروی دکمه "ادامه" وارد صفحه "ایجاد حساب کاربری" شوید و حساب کاربری بازاریابی خود را بسازید.

 

ورود بازاریاب

کاربرانی که قبلا ثبت نام کرده اند آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و کلید "ورود" را فشار دهید و وارد صفحه حساب کاربری بازاریابی خود شوید.

  

در این صفحه بازاریاب قادر خواهد بود حساب خود را ویرایش کند، همچنین می تواند رمز عبور یا اطلاعات پرداخت خود را تغییر دهید. سمت راست صفحه نیز گزینه های مختلفی وجود دارند که بازاریاب را قادر میسازند به راحتی حساب کاربری خود را مدیریت کند.