در این پورتال سعی شده است که لیستی کامل از خدمات و سرویس های موجود به مشتریان محترم ارائه شود. به طوری که تمام مراحل دریافت یک سرویس یا خدمات از اولین گام یعنی ثبت سفارش تا آخرین گام یعنی تحویل سرویس بصورت آنلاین در این پورتال قرار داده شده است. کاربران عزیز میتوانند با عضویت در این پورتال و ثبت سفارش مورد نظر و خرید و دریافت سرویس ، آنها را بروز رسانی و مدیریت نمایند. این پورتال کاملا مستقل بوده ، اطلاع رسانی ، خدمات و پشتیبانی مشتریان عزیز در تمام بخش ها از این طریق صورت گرفته و به عنوان مرکز اصلی ارتباط سامانه گستر آکو با شما مشتریان گرامی میباشد. لذا سعی شده است تمام اقدامات صورت گرفته نیز شامل عضویت ، پرداخت آنلاین و... علاوه بر ارسال ایمیل و ثبت در پورتال ، متصل به سامانه پیام کوتاه بوده و سریعا به اطلاع شما خواهد رسید.  

سئو ( SEO) search-engine-optimization) ) روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند. سئو جنبه های متفاوتی دارد،از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند.به عبارت دیگر سئو به این معناست : “اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.” سئو تنها درباره ی “موتور” ها نیست،بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مهمترین عامل برای موفقیت یک وب سایت در بستر وب جلب بیننده می باشد و جدا از خدمات ارایه شده در آن، باید بیننده داشته باشد و بطور کلی تعداد بینندگان یک سایت برگ برنده آن برای کسب موفقیت در دنیای وب است.روشن است که فقط یک طراحی جذاب و چشمگیر تضمینی برای آمدن کاربران به سایت نمی باشد، بلکه باید بینندگان را به طریقی به سایت جذب نمود.

 

ابزاری قدرتمند برای افرادی که می خواهند تجارت را آنلاین تجربه کنند. نرم افزار فروشگاه ساز کاریبو با قابلیت های فراوانی طراحی شده، که از میان آنها می توان به کاربری آسان، بهینه سازی مناسب برای موتورهای جستجو، قابلیت افزودن زبان های متعدد، امنیت فوق العاده وقالب پذیری اشاره کرد. 

سیستم مدیریت محتوای مرلی یک سامانه مدیریتی است که امکانات فوق العاده ای را در اختیار متولیان سایت و پورتالها قرار می دهد. این نرم افزار در واقع یک هسته کنترل کننده مرکزی است که امکان تولید و توسعه بخشهای مختلف متناسب با نیاز یک پایگاه را فراهم می سازد. به عنوان مثال می توانید آن را مانند یک بورد مادر تصور کنید که امکان نصب کارتهای توسعه و بهره برداری از امکانات آنها را به شما می دهد. یکی از نقاط قوت سیستم مدیریت محتوای مرلی در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم افزار از A تا Z در طی سه سال در سامانه گستر آکو صورت گرفته است و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی و یا بخشی از آن نمی باشد، لذا هیچگونه محدودیتی در سفارشی سازی ، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی - امنیتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد) ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد. 

سامانه گستر آکو  با امکان اتصال به مرکز پیام کوتاه شرکت ارتباطات سیار به عنوان اپراتور اصلی تلفن همراه در ایران،مرکز پیام کوتاه شرکت ایرانسل به عنوان اپراتور دوم تلفن همراه، مراکز پیام کوتاه سایر اپراتورهای تلفن همراه فعال در کشورقابلیت پردازش بیش از10000   پیامک در هر ثانیه،مدعی ارائه خدماتی منحصر به فرد در حوزه پیام دهی است.سرویس های پیام دهی با انواع پیش شماره ها مانند1000 -2000-3000-5000  و پیش شماره های ثابت این پکیج ها به صورت انلاین و تحت وب امکان ارسال اطلاعات از طریق SMS به فرد یا گروه از اشخاص را امکان پذیر مینماید . این امکان وجود دارد که متن پیام و گروه در دریافت کنندگان از قبل در سیستم تعیین گردند. بدیهی است پیام ها به محض رسیدن به زمان موعود ارسال میگردد .هم امکان انتخاب دریافت کنندگان پیام از طریق افراد از قبیل ثبت شده توسط کاربر در گروه ها مختلف سیستم فراهم آورده شده است .

دریافت فایل آموزش پنل پیام کوتاه بصورت PDF